Sala Bachus

Gustownie urządzona sala balowa, w której bawić się może do 70 osób. W wystroju obecne są eleganckie elementy dekoracyjne, które podkreślą wyjątkowość każdej uroczystości. Dominujące barwy to beż, bordo i brąz, które znakomicie komponują się z dekoracjami kwiatowymi, stroikami i świecami. Ozdoby ścian stanowią klasyczne tapety, obrazy i lustra. Na jednej ze ścian ustawiony jest kominek.

 

Nastrój, od romantycznego półmroku do szykownej jasności, można regulować dzięki wyborowi źródeł światła. Żółtą barwę zapewniają lampy, a białą - halogeny sufitowe. Duże okna zapewniają dostęp światła słonecznego, a zasłony pozwalają na dostosowanie jego intensywności.

 

Stół możemy ustawić w zależności od ilości gości w literę U lub E. Do jego dekoracji przykładamy zawsze bardzo dużą uwagę i dostosowujemy się do sugestii klienta. Zawsze staramy się wkomponować w wystrój elementy naturalne. W przypadku wesel w wyjątkowy sposób dekorujemy miejsca dla młodej pary.

 

Sala jest optymalnie zaprojektowana pod kątem umiejscowienia parkietu względem stołu – zachęca do tańca, a jednocześnie nie przeszkadza w konsumpcji. Również bar i stoły z przekąskami są tak pomyślane, aby dostęp do nich był wygodny.

 

Sala jest klimatyzowana, posiada odpowiednie zaplecze techniczne i warunki do podłączenia sprzętu grającego.

Lokalizacja

ul. Wąska 23

80-209 Chwaszczyno

 

Odległość:

Gdańsk Osowa - 2km

Gdańsk Oliwa - 12km

Gdańsk Główny - 20km

Gdynia Dąbrowa - 5km

Kontakt

tel/fax 58 552 80 49

kom. 601 838 049

email: info@zascianek.com.pl

 

biuro czynne:

poniedziałek:środa 

od 10:00 do 20:00

wtorek,czwartek: 

od 10:00 do 17:00

piątek: 

od 10:00 do 20:00

Wiadomość