Zajazd Zaścianek

Imprezy okolicznościowe

Bez względu na okazję, na nas zawsze możesz liczyć! Organizujemy przyjęcia urodzinowe i imieninowe, jubileusze, rocznice, komunie, spotkania rodzinne. Posiadamy 3 różne sale z możliwością aranżacji pod kątem różnego rodzaju imprez. Jesteśmy bardzo elastyczni – potrafimy zaspokoić potrzeby każdego klienta.

 

W Zaścianku możemy urządzić imprezę zarówno dla kilkunastu, jaki i kilkuset osób. Przyjęcie może przybrać formę uroczystego obiadu, bankietu lub balu. W menu możemy umieścić zarówno dania kuchni staropolskiej, jak i europejskiej, tradycyjnej jak i nowoczesnej. Posiadamy miejsce do organizacji ogniska oraz profesjonalny ruszt, gdzie możemy przygotować grillowane mięsa.

 

Nasi managerowie, kucharze i kelnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów firmowych. Wśród naszych stałych klientów jest wiele trójmiejskich firm i instytucji, które corocznie wybierają nasz lokal na imprezę pracowniczą, bal dla kontrahentów czy spotkanie wigilijne.

 

Dla uatrakcyjnienia wieczoru możemy zapewnić program artystyczny. Współpracujemy z wieloma podmiotami specjalizującymi się w prowadzeniu i organizacji eventów. Możemy dopasować wygląd sali do motywu przewodniego imprezy - w naszych progach gościło już np. kasyno, strzelnica czy piracka tawerna. Przenosiliśmy się już w przeszłość, do lat dwudziestych czy PRLu, ale i w przyszłość, do czasu robotów. W trakcie przyjęcia możemy zapewnić pokaz sztucznych ogni, występy taneczne i kabaretowe, prezentację sztuczek magicznych i barmańskich, zabawy, konkursy oraz loterie.

 

Pozostaw nam organizację swojego przyjęcia - zatroszczymy się o Twój komfort i dobry nastrój.

Lokalizacja

ul. Wąska 23

80-209 Chwaszczyno

 

Odległość:

Gdańsk Osowa - 2km

Gdańsk Oliwa - 12km

Gdańsk Główny - 20km

Gdynia Dąbrowa - 5km

Kontakt

tel/fax 58 552 80 49

kom. 601 838 049

email: info@zascianek.com.pl

 

biuro czynne:

poniedziałek:środa 

od 10:00 do 20:00

wtorek,czwartek: 

od 10:00 do 17:00

piątek: 

od 10:00 do 20:00

Wiadomość