Zajazd Zaścianek

Catering

Catering w naszym wykonaniu to nie tylko dobra kuchnia, ale także doskonała organizacja pracy, sprawna obsługa i profesjonalny zespół ludzi. Nasi kucharze, kelnerzy i hostessy przyczynią się do efektywnego przeprowadzenia każdego przyjęcia. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno proste i smaczne potrawy, jak i wykwintne dzieła sztuki kulinarnej.

 

Zapewniamy obsługę cateringową m.in. dla konferencji, szkoleń, seminariów, imprez szkolnych, studniówek, różnego rodzaju przyjęć i bankietów. Specjalizujemy się w imprezach plenerowych, spotkaniach na świeżym powietrzu i biesiadach przy ognisku. Wśród naszych popisowych dań znajdują się pieczona dziczyzna oraz przysmaki kuchni staropolskiej. Jesteśmy w stanie zaspokoić każdy kulinarny gust i wszelkie nietypowe zachcianki. Stawiamy na wysoką jakość półproduktów, z których cześć pochodzi z naszego gospodarstwa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem gastronomicznym i odpowiednimi środkami technicznymi do obsługi dużych imprez w różnych zakątkach województwa pomorskiego.

 

Wśród szerokiego wyboru dań polecamy: dzika pieczonego w całości, delikatne zrazy wołowe, rozpływający się w ustach kotlet de volaille, chudziutką polędwicę wieprzową w sosie kurkowym, dobrze wypieczoną kaczkę z żurawiną i jabłkiem, karkóweczkę po królewsku, kurczaka curry, kolorowe tymbaliki drobiowe, roladki z najlepszej szynki, schab ze śliwką kalifornijską, kurczaka faszerowanego fetą i orzechami. Do tego pyszne przystawki i dodatki. A dla miłośników tradycji - żurek staropolski i grochówkę wojskową.

Lokalizacja

ul. Wąska 23

80-209 Chwaszczyno

 

Odległość:

Gdańsk Osowa - 2km

Gdańsk Oliwa - 12km

Gdańsk Główny - 20km

Gdynia Dąbrowa - 5km

Kontakt

tel/fax 58 552 80 49

kom. 601 838 049

email: info@zascianek.com.pl

 

biuro czynne:

poniedziałek:środa 

od 10:00 do 20:00

wtorek,czwartek: 

od 10:00 do 17:00

piątek: 

od 10:00 do 20:00

Wiadomość